Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.


#1 2008-09-05 19:41:53

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Gliniana/wybuchowa sztuka

Dzięki ustom na dłoniach można formować z gliny i chakry bomby. Na pierwszym poziomie nie można ich zdalnie aksplodować, wybuchają samoczynnie (na poziomie 2 możliwa jest detonacja).

Poziom 1
Chakra: 50 na turę Aktywacja. Poziom 2 zużywa 100 chakry na turę.


Chakra: 50 Ładunki C1 o małym zasięgu. Można z nich formować różne kształty, w tym latające.

Poziom 2
Chakra: 250 Nendo Bunshin no Jutsu. Gliniany klon może walczyć tylko wręcz. Glina jest zmieszana z chakrą posiadacza więc żadnym KG nie da się go odróżnić od oryginału. Maksymalnie można zrobić jeden taki klon.

Chakra: 500 Kibaku Bunshin no Jutsu. Użytkownik tworzy swoją replikację, która połyka glinę wymieszaną z chakrą. Po chwili klon pęcznieje i eksploduje na całkiem spory zasięg o sile wybuchu ładunku C3.

Chakra: 200 Użytkownik formuje z gliny C2 stworzenie do przemieszczania się i może zdalnie je detonować.

Chakra: 100 Użytkownik z gliny formuje bombę C2 o średnim zasięgu poruszającą się z prędkością A.

Chakra: 300 Użytkownik z gliny formuje bombę C3 o bardzo dużym zasięgu.


Poziom 3
Chakra: 500 na turę Aktywacja trzeciego poziomu (trzecich ust znajdujących się na brzuchu).

Chakra: 2000 Stworzenie z gliny C2 dużego smoka Garuda. Smok pluje bombami typu C1 i C2 dopóki nie zostanie zniszczony (ładunki wyplute z Garudy zużywają 2 razy mniej chakry niż normalne).

Chakra: 7500 Specjalny atak to wyprodukowanie ogromnej ilości mikrobomb, które roznoszą się po organizmie, przenikają do krwioobiegu i są zdalnie detonowane, można je unieszkodliwić za pomocą niektórych elektrycznych jutsu. Atak jest na tyle widoczny, że osoba go używająca powinna jednak poinformować, że to robi.

Chakra: 10.000 Samobójczy atak przy użyciu ładunku C4. Eksplozja ma ogromny zasięg (około 10 km) i jest bardzo trudna do uniknięcia, jeżeli przeciwnik nie zdąży uciec lub się obronić to wynikiem walki jest remis.


1 lvl = 20 PW
2 lvl = Chuunin, 150 postow, 20 walk stoczonych, 35 PW
3 lvl = jounin, 400 postow, 50 walk stoczonych, 60 PW

Tylko 5 osób może mieć te kekei genkai,o to lista posiadaczy:
-
-
-
-
-


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl