Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-05 19:39:26

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Zwierzęca kontrola

Zwierzęca synchronizacjaZwierzęca synchronizacja
przy odkrywaniu tego KG użytkownik dostaje zwierze , które sam wybiera , musi ono być ,,psobodobne".... wilk , tygrys , lew itd.
polega ono na tym , iż relacje między zwierzęciem a panem wzrastają do maximum


1lvl - zwierzę i człowiek odkrywają więź ich łączącą , na tym etapie nie ma specjalnych zdolności , ale potrafią się ze sobą porozumiewać i współpracować / dostaje sie wyjątkowy węch lvl1


2lvl - po treningach następuje nauka juujin bunshin i gatsuuga , zwierzę i człowiek stają się najlepszymi przyjaciółmi - są sobie wierni aż do końca / wyjątkowy węch lvl2

Juujin Bunshin - Technika ta tworzy z tego zwierzęcia kopie jej właściciela, posiadającą podobne zdolności i ataki taijutsu.150ch. ranga C

gatsuuga - zwierzę i człowiek zaczynają się kręcic z wielką prędkością i nacierają na wroga z dwóch (przeciwnych) stron
wymaga uprzedniego wykorzystania Juujin Bunshin
500ch ranga C

3lvl - zwierzę i człowiek dochodzą do pełni synchronizacji , nic nie jest w stanie ich rozdzielić , uczą się Garouga / wyjątkowy węch lvl3
         
Inuzuka Ryuu Chinjuu Konbi Henge - jest to jutsu "wstępne" do Garouga. Pies wskakuje na głowę właścicielowi który wykonuje pieczęć. Obaj przemieniają się w potężnego wilka z dwiema głowami o nazwie Soutourou.
500 chakry Jounin specjalny ranga B
         
Garouga - po wykonaniu tego jutsu użytkownicy nie są zdolni się poruszać, (jak już je wykonają). Za nim użyje się tę technikę trzeba wykonać jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze, prędkość, z jaką kręci się Garouga jest tak szybka, że wykonujący nic nie widzi, dlatego zwierz "naznacza" przeciwnika np.moczem i przy pomocy zmysłu węchu będzie znał położenie wroga. Po drugie obaj stosują, Inuzuka Ryuu Jinjuu Henge i przemieniają się w potężnego wilka z dwiema głowami. Te ogromne zwierze zamienia się jak by w wielki wir i atakuje przeciwnika z całej siły. Jeżeli cokolwiek zderzy się z Garouga zostaje rozerwane na kawałki. W przypadku nie trafienia, tylko muśnięcia cel zostaje pocięty.



wymagania:

1lvl - 20PW
2lvl - chuunin,30PW,20 walk wygranych
3lvl - Jounin , 50PW,30 walk wygranych

Te kekei genkai może mieć tylko 5 osób,o to lista:
-
-
-
-
-


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl