Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.


#1 2008-08-31 20:55:20

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Mieszane żywioły

Jak napewno wiecie w naruto są mieszane żywioły jak MokutoN czy Hyouton,jednak to niejedyne mieszane żywioły,opisze reszte:

Mokuton:

Technika drzewna,można sprawić że mogą z dowolnego miejsca z ziemi może wyrosnąć drzewo.Z drewna możemy tworzyć wszystkie bronie za 250 chakry,jednak do tego potrzeba 7 dniowego treningu.Po włożeniu 100000 chakry w drewno te staje się metalem na 2 tury,natomiast po włożeniu 500000 chakry staje się stalom na 2 tury.Aby posiadać ten żywioł potrzeba mieć 2 inne żywioły,Doton i Suiton.

Hyouton:

Żywioł lodu,ataki typu suiton są 2 razy potężniejsze i skuteczniejsze,można wezwać do rąk miecz z lodu który zamrozi wszystkow w odległości 2 metrów i tego co się zetknie.Jak włoży się go do shurikena i wtrafi on w przeciwnika zamraża mu 10 centymetrów ciała od rany w którą wbił się shuriken.Tego lodu nie da się oderwać,tylko niektóre medyczne jutsu mogą je stopić,ani ogień ani siła temu niepomoże.Po 2 turach przeciwnik kona z bulu i nie może ruszać tym organem (miejscem) które zostało zamrorzone.Do tego mieszanego żywiołu potrzeba 2 innych żywiołów,Suiton i Fuuton.

Chisato:

Żywioł błota,bardzo przydatny by wywołać błotną lawine lub zrobić niemałe bagno pod nogami,ale to są jutsu :].Sprawia że jutsu błotne uczymy się za połowe PW oraz są 2 razy skuteczniejsze.Jeśli włoży się chisato do np. miecza można nim "pluć" kulami błota.Jednak to nie jest za darmo,1000 chakry za 1 kulę.Aby posiadać ten żywioł wymagane są 2 podstawowe,Doton i Suiton.


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl