Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.


#1 2008-09-09 15:01:14

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Miecze 7mm

Nie podoba mi się,zrobiłeś to chyba na pośpiech.Mogłeś się bardziej rozpisać i większe wymagania,koszty są zamałe i wydaje mi się że zrobiłeś tak żeby było ciebie na nie stać.Ja je troche przerobie:


Miecz Zabuzy: Ten miecz jest bardzo wielki,ma z 2,5 metra długości.Jest ciężki przez co trudno go zablokować.Możemy nim żucać jak bumerangiem i zawsze do nas wróci (chyba że się w coś wbije).Nie zablokuje go żadna zwyczajna broń,nawet kusunagi.Jeśli weźmiemy zamach z za pleców przeciwnik tego nie zablokuje zwyczajną bronią ani niczym innym.Ma 7PS więc jest potężny,po za tym nie ma żadnych właściwości. Wymagania:

Siła B - Chuunin - 50000g

Samehada,miecz Kisame: Jest to miecz o długości 2,5 metra,jest okryty białym bandażem i nie widać jak wygląda naprawde.Jest on zrobiony ze ostrej skóry rekina z łuskami,jeśli trafimy nim przeciwnika ma rozcięty organ.Po za tym jak trafimy przeciwnika tym mieczem zabiera mu 7% chakry i ta chakra idzie dla nas.Ma 10PS a wymagania to:

Jounin specjalny - Siła C - 65000g

Ikazuchi: Są to 2 miecze o właściwościach elektrycznych.Końce tych mieci roździelają 2 rogi które są roździelone nieco od środka.Wspomniałem już że są elektryczne,dzięki czemu jutsu raiton są 2 razy potężniejsze i tańcze (PW i chakra).Możemy z nich za 500 chakry strzelać kulami elektrycznymi do 20 metrów,strzelać z nieba błyskawicami które paraliżują przeciwnika na 2 tury (jesli wtrafisz).Różne rzeczy tym mieczem można robić,czyli różne ataki elektryczne.Ma on 10PS i jego wymagania to:

Jounin specjalny - siła D - 35000g

Minokasu: Ten miecz jest nam słabo znany,wiemy tylko to,że za 2000 chakry on się wydłuża o 1 metr.Jest ostry i cienki,trudno go zauważyć.Może przeciąć niewielkie skały,ma 3PS a jego wymagania to:

Genin - 15000g

Karinuchi: Jest to zwyczajny miecz wody,przynajmniej wiekszość tak uważa.Jest on całkowicie zrobiony z wody,jednak ta woda nie jest zwyczajna,nie wyparuje przez żaden ogień.Każdy ogień może on przedzielić na pół dzięki czemu przechodzi on koło nas.Po włożeniu w niego 5000 chakry jest ostrzejszy i odbija on światło i jest wtedy niemal niewidoczny dla ludzkiego oka.Ma on 15PS i wymaga:

Jounin - 55000g

Julinkichi: Jest to miecz zrobiony z miecza Zabuzy i Kisame.Z lewej strony pokrywa go skóra rekina,a z prawej strony zwyczajny zabuzy.Ma 3 metry długości a jego PS to 18 a wymagania na niego:

Hunter-nin - 100000g - Siła S - Szybkośc C

Ukamizu: Miecz ten ma długość 0,60 przedłuży sie on o 1m jeśli odbędziemy 3 dniowy trening.Jest ostry i słabo widoczny w cieniu.Może przecinać niemałe skały itp.Nic więcej nie posiada,jego moc to 5PS,a wymagania to:

Genin - 10000g


Do każdego miecza jest wymagany 1 poziom władania mieczem.


Te miecze są stworzone dla członków organizacji 7mm.Dowódca 7mm ma zmniejszone wymagania o połowe. Każdy członek 7mm ma każdą broń po normalnej cenie.Natomiast ci co wogule nie należą do 7mm wymagania rosną 2 razy.


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl