Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-05 19:43:02

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Władza nad owadami

Ta zdolność polega na władzy i pełnej kontroli nad wszystkimi owadami.
W swoim ciele masz ogromne ilości owadów,dzięki czemu są ci całkowicie posłuszne więc można ich użyć do ataku w przeciwnika bez używania chakry, ponadto robaki po każdym zacięciu regenerują cię.

Poziom 1
Chakra: 50 na turę Aktywacja. Poziom 2 zuzywa 100 chakry na turę. Poziom 3 zuzywa 200 chakry co turę.

Chakra: 200 Technika polegająca na ataku przeciwnika owadami. Uszkodzone z czasem się regenerują.

Chakra: 100 Założenie pluskwy na przeciwniku umożliwia szybkie jego zlokalizowanie.

Chakra: 200 Mushi Bunshin no Jutsu. Owady formują wierną kopię swojego pana. Mogą walczyć tylko wręcz, a ich maksymalna liczba jest ograniczona (poz 1 - 10, poziom 2 - 30, poziom 3 - 100).

Chakra: 150 Użytkownika skórę otaczają owady i amortyzują większość lżejszych ataków.

Chakra: 50 Mushi Kawarimi - kawarimi w którym zamiast zamiany z jakims drewienkiem po trafieniu pozostają tylko owady.


Poziom 2
Chakra: 250 na turę Absorpcja chakry poprzez owady. Wcześniej jednak trzeba unieruchomić przeciwnika, traci on z każdą turą 1/5 swojej pozostałej chakry.

Chakra: 200 na turę Shinobi z owadów tworzy ''latający dywan'', dzięki któremu przemieszcza się w powietrzu ze średnią szybkością.

Chakra: 500 na turę. Chroni użytkownika i jego drużynę przed większością ataków.

Chakra: 500 Mushi Doragon no Jutsu - owady atakują przeciwnika w grupie przybierając postać smoka, shinobi nie musi kontrolowac ruchu owadów, same atakują.


Poziom 3
Chakra: 10.000 Mushi Inago Ryuusui - potężny atak polegający na wykorzystaniu Kuchiyose no jutsu do przyzwania ogromnej fali szarańczy z własnych rękawów, fala leci w jedną stronę niszcząc absolutnie wszystko na swojej drodze.

Chakra: 5.000 Tajuu Mushi Doragon no Jutsu - Ulepszona wersja Mushi Doragon no Jutsu, jest to właściwie ten sam atak, ale 100 razy większy tworzący ogromną głowę smoka.


To nie są jeszcze wszystkie techniki dostępne dla tego Kekkai Genkai.

1 lvl - 30 PW
2 lvl - Chuunin, 120 postów, 14 stoczonych walk, 50 PW
3 lvl - Jounin, 300 postów, 30 stoczonych walk, 100 PW

Tylko 5 osób może posiadać te kg,o to lista:
-
-
-
-
-


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl