Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.


#1 2008-09-01 21:35:40

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Wykonanie lepszych jutsu

Opiszę tu 3 bardzo zaawansowane umiejętności które są dostępne dopiero od chuunin'a.Nie będe wiele mówił,odrazu je opisze:

Wykonywanie jutsu 1 ręką:

Pozwala wykonywać pieczęcie jedną ręka a jutsu i tak wyjdzie,bardzo ciężka umiejętność i jest dostępna od chuunin'a.Jednak to nie działa tak,że mamy tą umiejętność i wszystkie jutsu możemy wykonywać jedną ręką,każda ranga jutsu wymaga osobnego zapłacenia,o to wymagania:

Ranga E: 50PW
Ranga D: 50PW
Ranga C: 50PW
Ranga B: 50PW
Ranga A: 50PW
Ranga S: 50PW


Wykonywanie jutsu bez składania pieczęci:

Jeszcze bardziej trudniejsza do nauczenia umiejętność do wykonywania jutsu,aby móc ją posiadać najpierw należy być w posiadaniu umiejętności wykonywania jutsu 1 ręką.Aby wykonać jutsu bez składania pieczęci np.rangi E potrzeba mieć umiejętność robienia tego jutsu 1 ręką rangi E.To są wymagania:

Ranga E: 75PW
Ranga D: 75PW
Ranga C: 75PW
Ranga B: 75PW
Ranga A: 75PW
Ranga S: 75PW


Mieszanie jutsu:

Jest możliwość robienia 2 jutsu na raz,lub nawet więcej.Posiadacze cs lvl2 z 2 rękami mogą już robić 2 jutsu na raz ponieważ mają 4 ręce,jak posiada się jeszcze wykonywanie jutsu 1 ręką można zrobić 4 jutsu naraz,natomiast 2 rękami można 2 jutsu na raz.Jeśli posiada się wykonywanie jutsu bez pieczęci można łączyć tyle jutsu ile chcemy.Możemy mieszać tylko te jutsu,które mamy możliwość z 2 poprzednich umiejętności.


Dla osób bez kg  wymagania spadają o połowe.


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl