Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-01 19:52:20

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Rinnegan

Dla niektórych najlepsze kg, jednak nie zawsze jest to prawdą.Przedstawicielem jest Pain,dzięki temu kekei genkai możemy przenosić swoją dusze do zmarłych ludzi (cia) lub do lalek.Dzięki tym oczom możemy kontrolować nieskończoną liczbę lalek o różnym zasięgu,zależy od poziomu tego kg.O to poziomy:

Poziom 1:

Daje "pozwolenie" na kontrolowanie wszystkich 5 podstawowych rodzai chakr (żywiołów) oraz dodaje 1 dodatkowy Żywioł (podstawowy) do naszej karty postaci.Nasza reakcja wzrasta a szybkość przeciwnika spada o 1 rangę.Użytkownicy tego kg mogą używać wszystkich nam znanych jutsu za 3/4 naszej chakry.

Poziom 2:

Daje kolejny podstawowy żywioł oraz umożliwia nam kontrolowanie demonicznej chakry,jednak aby ją kontrolować nie można się ruszać i być w jednej pozycji (ręka skierowana na posiadacza demonicznej chakry).Można po zabiciu przeciwnika (tylko jednego) zmienić w lalkę o tych samych oczach co my posiadamy,czyli nasza reakcja wzrasta a szybkość przeciwnika spada o 1 rangę,tymi oczami patrzymy jak swoimi.Jeśli my zginiemy to nasza dusza automatycznie przenosi się do jednej z marionetek którę posiadamy.Dostarczaje informacji z tą lalką jest niezwykłe,tak jakby nieziemskie,to coś podobnego do telepatii lecz jednak to nie to,niewiadome nam jest w jaki konkretny sposób.

Poziom 3:

Dostajemy 3 i ostatni żywioł podstawowy do naszej karty.Możemy dzięki oczom kontrolować 6 lalek,jak jedna lalka umrze to druga może ją wskrzesić za 75000 chakry.po za tym lalki mogą używać pieczęci jak i kekei genkai,jednak nie może używać demonów.


Info o marionetkach: Marionetki zachowują się jak żywi ludzie,można nimi trenować pieczęcie jak i kg,tak samo szybkość czy siłe itp.Mogą używać jutsu,umiejętności lecz nie mogą używać kg ocznych.

Wymagania:

Poziom 1: Chuunin 50PW
Poziom 2: Jounin 75PW
Poziom 3: Sannin 115PW


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl