Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-31 19:14:24

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Byakugan

Byakugan,kekei genkai klanu Hyuuga,może widzieć przez wszystko w niemałym zasięgu.Byakugan widzi wszystkie przepływy chakry w ciele użytkownika dzięki czemu może je z łatwością zablokować.Poziomów byakugana jest 4,każdy z nich jest coraz lepszy,o to te poziomy:

Poziom 1:

Byakugan w najsłabszej formie,może widzieć 100 metrów do przodu oraz 50 metrów dookoła nas,jednak ma 1 słaby punkt na karku przez który nic nie widać.Siła jak i szybkość przeciwnika spada o 1 rangę.Po jednym uderzeniu z Jyuken przeciwnik traci 2/10 swojej obecnej chakry. - 100 chakry na turę

Poziom 2:

Byakugan w nieco silniejszej formie,może wydzieć wszystko do przodu w odległości 500 metrów oraz dookoła 250 metrów.Po uderzeniu z Jyuken przeciwnik traci 4/10 swojej obecnej chakry.W małym stopniu przewiduje się ruchy przeciwnika co nieco zwiększa naszą reakcję. - 250 chakry na turę

Poziom 3:

Oczy nasze widzą coraz więcej,możemu widzieć w odległości 750 metrów do przodu i 375 dookoła.Po uderzeniu z Jyuken przeciwnik traci połowe swej obecnej chakry oraz jego organ niszczeje po 3 uderzeniach w niego. Nasza szybkość i siła wzrasta o 1 rangę a ruchy przeciwnika są nieco wolniejsze ale nie przewiduje się ich dokładnie,widzi się tylko taijutsu i szybkość rangi E. - 500 chakry na turę

Poziom 4:

Nasz wzrok jest już "wyostrzony" do końca,widzimi 1000 metrów do przodu oraz 550 dookoła nas.Szybkość przeciwnika spada o jeszcze jedną rangę.Po 2 uderzeniach z Jyuken organ niszczeje.Jak widać ten poziom dużo nie daje. - 1000 chakry na turę


Wymagania:

Poziom 1:50PW,100 postów,5 wygranych walk-od genina
Poziom 2:100PW,250 postów,10 stoczonych walk-od chuunina
Poziom 3:125PW,500 postów,10 wygranych walk-od jounina specjalnego
Poziom 4:150PW,750 postów,15 stoczonych walk-od jounina


Tylko 5 osób może go posiadać,lista posiadaczy:
-
-
-
-
-


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl