Naruto

Te forum, nie jest całkowicie odostępnione, dla niezalogowanych graczy. Większość kategorii, jutsu itp. Są udostępnione od rangi genina. Prosimy się logować i życzymy dobrej zabawy.


#1 2008-08-31 18:18:33

Amane Inoguchi

Sage

Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 499
Punktów :   
Specjalizacje:: Wszystkie
Zawód:: Wszystkie
Pieczęć:: Kyuubi 9 lvl
Żywioły:: Wszystkie

Władanie nad żywiołami

Ta umiejętność pozwala nam władać naszym żywiołem,po odbyciu 7 dniowego treningu nad żywiołem będziemy mogli posiadać tę umiejętność.Żywiołów jest jak narazie 5.Każdy z żywiołów wywołuje inną reakcję,o to te reakcje:



Żywioł fuuton:

Po włożeniu żywiołu fuuton oraz 1000 chakry do broni,ta staje się 2 razy większa oraz dłuzsza.Powleka ją niebieska "fala" która wygląda jakby była to mechaniczna piła.Wszystko z łatwością przecina,nawet głazy o grubości 7 metrów.


Żywioł katon

Po włożeniu tego żywiołu i 1000 chakry do broni ta się całą pali,lecz trzymającego niepoparzy.Broń wydłuża się o 2,5 metra i wszystko w promieniu 5 metrów po woli zaczyna płonąć.


Żywioł suiton

Po włożeniu żywiołu suiton wraz z 1000 chakry to brón się wydłuża o jakieś 3 metry.Lód sprawia że broń jest ostrzejsza i może łatwo przeciąć przeciwnika.Lodu tego nie stopi żaden ogień oprucz amaterasu.


Żywioł doton

Po włożeniu tego żywiołu wraz z 1000 chakry broń staje się bardzo twardym i ostrym głazem.Żadna zwykła broń nie zablokuje ataku tą bronią.


Żywioł raiton

Żywioł ten jest uznawany przez niektórych jako najsilniejszy,sprawia on że po włożeniu go w broń i razem z tym 1000 chakry powleka go elektryczność.Po wtrafieniu nim w przeciwnika nie tylko może mu odciąć kończynę czy się wbić,ale także go sparaliżować na 2 posty.



Każdy z tych żywiołów potrzebuje 7 dniowego treningu,aby móc wkładać jaki kolwiek żywioł do broni trzeba się tu zgłosić i zapłacić 125PW za jeden żywioł.Można wkładaćtylko ten żywioł który się posiada.


Moja karta Shinobi

Ranga-Sage
Chakra-nieskończona
Kasa-Nieskończoność

PW-Nieskończoność

Bronie:Nieskończoność

Jutsu mam wszystkie.

Moje kekei genkai:

Moja pieczęć:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl